Zaproszenie na konferencję zamykającą projekt pn. „TERMOMODERNIZACJA POWIATOWYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU IŁAWSKIEGO"

1Starosta Powiatu Iławskiego serdecznie zaprasza na konferencję zamykającą projekt pn. „TERMOMODERNIZACJA POWIATOWYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH POWIATU IŁAWSKIEGO”, która odbędzie się 11 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie.

2

Cel projektu: Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej należących do Powiatu Iławskiego
Zakres finansowania:

• Termomodernizacja Powiatowego Zarządu Dróg w Iławie
  • Termomodernizacja ZS im. I. Kosmowskiej w Suszu
  • Termomodernizacja ZS im. Konstytucji 3-Maja w Iławie
  • Modernizacja instalacji c.o. w budynku Starostwa Powiatowego w Iławie oraz montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
(Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub nr tel. 89/649 07 58)

Projekt współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014/
Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 w ramach Programu PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”

1