Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego

budynek124 kwietnia br. (poniedziałek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie odbędzie się  Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego.

W programie konferencji m. in.:

1. Sprawozdanie z realizacji „Programu Współpracy Powiatu Iławskiego
    z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016”– Maria Jaworska Dyrektor Wydziału Organizacyjnego, Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Bezpieczeństwa.
  2. Przedstawienie sprawozdania z działalności RDPPPI w 2016 roku – Maria Jaworska Sekretarz Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Iławskiego.
  3. Działalność gospodarcza w organizacji pozarządowej – Wojciech Jankowski Wiceprzewodniczący Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Iławskiego.
  4. Działania Rad Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, w tym Konkurs Godni Naśladowania - Arkadiusz Jachimowicz  Prezes Zarządu Stowarzyszenia EWSIP.
  5. Dyskusja na temat wznowienia działalności Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Iławskiego - Maria Jaworska Dyrektor Wydziału Organizacyjnego, Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Bezpieczeństwa.