MISTRZOSTWA POWIATOWE W WARCABACH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO

DSCN2280W niedzielę, 14 maja 2017 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie (Fijewo 73) odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w Warcabach o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego.

Turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim – 9 rund.

Kategoria - OPEN
Zboiński Grzegorz – 8 pkt.
Mędrek Zdzisław – 7,5 pkt.
Kowalkowski Zbigniew – 7,5 pkt.

NAJLEPSI OPEN

Kategoria - JUNIOR
Pruchniewski Dawid – 4,5 pkt.
Kowalkowski Patryk – 4 pkt.
Szwarc Cyprian – 4 pkt.

NAJLEPSI JUNIORZY

Kategoria - KBIETY
Szwarc Beata – 4 pkt.
Kowalkowska Oliwia – 3,5 pkt.
Kowalkowski Julia – 1 pkt.

NAJLEPSZE PANIE

Najmłodszym zawodnikiem turnieju został  sześcioletni Filip Szwarc natomiast najstarszym zawodnikiem turnieju był Pan Zdzisław Mędrek- 90- latek, który zajął 2miejsce w turnieju.

NAJMLODSZY NAJSTARSZY

Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III w kategorii OPEN otrzymali pamiątkowe puchary, w klasyfikacji JUNIOR oraz KOBIET medale. Najmłodszy i najstarszy zawodnik otrzymali pamiątkowe statuetki. Wręczenia medali, pucharów i statuetek dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący PS LZS w Iławie oraz Jerzy Łukaszewicz – sędzia główny turnieju.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, współorganizatorami Powiat Iławski oraz Gmina Wiejska Lubawa.

DSCN2268DSCN2271DSCN2280